5 nDziękujemy WSZYSTKIM, którzy wzięli w nim udział, bo to WY tworzycie jego atmosferę, dzieciom za walkę na podjeździe, rodzinom za propagowanie zdrowego stylu życia na rowerze oraz zawodnikom, którzy zmierzyli się z przygotowaną przez nas trasą. Mamy nadzieję, że się Wam podobało. :)


Dziękujemy za Wasze komentarze, które motywują nas do pracy nad kolejną edycją imprezy. Staraliśmy się, żeby maraton był na takim poziomie, w jakim sami byśmy chcieli wziąć udział.
Słowa podziękowania kierujemy również w stronę naszych sponsorów i partnerów, bo bez ich wsparcia finansowego i pomocy niematerialnej nie bylibyśmy w stanie zorganizować tego kolarskiego święta.

 

Dziękujemy Urządowi Miasta i Gminy Pasłęk, firmie DRE, firmie PAMAX, Braniewsko-Pasłęckiemu Bankowi Spółdzielczemu z siedzibą w Pasłęku, cukierni Hildebrandt, firmie AGROMA Olsztyn – grupa Sznajder, firmie ENTC Dairy Solutions, salonowi optycznemu SUPER VISION, sklep KAKTUS, Biomasaż – Agnieszka Osiecka, Piotr Zawadzki-Tartak Rogajny, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Pasłęku, Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Pasłęku, wolontariuszom z ZESPOŁU SZKÓŁ w Pasłęku, Pasłęckiej Grupie Motocyklowej i wszystkim życzliwym nam osobom. Tu szczególne podziękowania składamy panu Bartłomiejowi Kowalczykowi z Rogajn, którzy przygotował na swoim terenie kawałek trasy z fajnym podjazdem.
Do zobaczenia za rok!
Team MUSTANG
Wyniki: https://elektronicznezapisy.pl/event/2537/results.html

 

Wyniki wyścigu dla dzieci:

kategoria 9-11 lat:

dziewczęta:
1. Julia Bujnicka

 chłopcy:
1. Stanisław Mazurek
2. Filip Hoczas i Michał Tomaszewski
3. Jakub Liwski

kategoria 12-15 lat

dziewczęta:
1. Wanesa Hrynkiewicz Sudnik
2. Patrycja Bożyczko
3. Lena Wesołowska

 chłopcy:
1. Tomasz Tydrych
2. Kacper Jaśniewski

 

Udostępnij:
FaceBook