duathlon106Sobotnie przedpołudnie, godzina 11:00 – na starcie III Pasłęckiego Duathlonu Leśnego Śladami Stanisława Pankalli 40 zawodników, których nie odstraszył nocny deszcz i wiatr. Do pokonania pętle trasy biegowej i rowerowej przygotowanej przez Team Mustang. Od startu do mety widać było walkę zawodników, by osiągnąć jak najlepszy wynik, co przy śliskich podjazdach nie było łatwe. Na mecie pierwszy zameldował się Krystian Sikorski z Bartoszyc, z czasem 1:05:48 h. Drugie miejsce zajął Radosław Jokiel z Gdańska, a trzeci Damian Dobosik z Elbląga. Wśród pań zwyciężyła Magdalena Matulewicz z Elbląga, przed Izą Podpirko z Olsztyna oraz Joanną Filipczyk z Ostródy. Na podium stanęli również reprezentanci naszego teamu: Agnieszka Tuniewicz – 2. miejsce w kategorii K 31+ oraz Tomasz Mieczkowski – 2 miejsce w kategorii M 31-40.


Wśród Pasłęczan 2 miejsce w kategorii K 0-30 zajęła najmłodsza uczestniczka Zuzanna Wilk, a w kategorii M 0-30 2 miejsce zajął Michał Tyszecki.
Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a imprezę zakończyła loteria fantowa.
Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie nasi sponsorzy: firma DRE – producent drzwi, firma PAMAX, Braniewsko – Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku, cukiernia Hildebrandt, GoSport oraz miasto i gmina Pasłęk.


Dziękujemy również naszym partnerom, którymi byli: Zespół Szkół w Pasłęku, MOSiR Pasłęk, koło łowieckie BÓBR, Głos Pasłęka, Truso.TV

 

Udostępnij:
FaceBook