Udostępnij:
FaceBook

4W sobotę 6 kwietnia w czwartej edycji Wyścigu Kołodziej Cube MTB Pelplin w miejscowości Rajkowy wystartowało około 280 osób. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach: mini ok 25 km oraz maxi ok 45 km. Beata wystartowała na dystansie mini i ukończyła wyścig z czasem 1:26:07. Zajęła 4 miejsce OPEN oraz 1 miejsce w kategorii.
„Pierwszy w tym sezonie start w Rajkowach okazał się wyśmienitym wyborem. Znakomita organizacja, świetnie oznakowana trasa oraz doskonała atmosfera sprawiły, że super się bawiłam!”
Podziękowania dla organizatorów: Pelplińskiego Centrum Sportu oraz Klubu Aktywnego Pelpliniaka za wysiłek i zaangażowanie jakie zostało włożone w perfekcyjne zorganizowanie maratonu.

Udostępnij:
FaceBook

patronat medialnyMiło nad poinformować, że patronat medialny nad VI Pasłęckim MTB Maratonem, po raz kolejny objął GŁOS PASŁĘKA: www.glospasleka.pl oraz RADIO ESKA.


W tym roku będziecie mogli przeczytać o naszej sportowej imprezie w gazecie DZIENNIK ELBLĄSKI.

Udostępnij:
FaceBook

dre Miło nam poinformować, że kolejny raz sponsorem naszego maratonu będzie firma DRE - drzwi dobrych wnętrz - www.dre.pl

Udostępnij:
FaceBook

kw 2W sobotę 29.09.2018 r. pojechaliśmy w trzyosobowym składzie: Beata, Tomek oraz Marcin do Kwidzyna na Maraton Rowerowy Vienna Life Lang Team.
Tradycyjnie jak co roku w Kwidzynie organizacja oraz oprawa zasługuje na 6 z plusem. Niesamowita atmosfera w miasteczku zawodów usytuowanym przy tajemniczym zamku dała nam kolejną porcję radości.

Udostępnij:
FaceBook