Udostępnij:
FaceBook

Poniżej link do wyników VI Pasłęckiego MTB Maratonu

https://elektronicznezapisy.pl/event/3446/results.html

 

Udostępnij:
FaceBook

kociewie4Tegoroczna impreza odbył się 19 maja, tradycyjnie w lasach koło Szpęgawska.
Startujący mieli do wyboru dwa dystanse – 26 km i 52 km.Wybrałam ten dłuższy😁 Miałam do pokonania dwie rundy po 27 km. Wcześniejsze opady deszczu spowodowały, że na trasie było sporo błota, ale pogoda w dniu startu dopisała. Dojechałam do mety z czasem 2:34:53 jako pierwsza w swojej kat. wiekowej.

Udostępnij:
FaceBook

quark6Start godzina 11. Do pokonania 27 km z około 500 m przewyższenia.
Ustawiłam się w połowie stawki i niestety na pierwszych paru kilometrach czekały ma mnie korki oraz unoszący się w powietrzu kurz. Potem było już tylko lepiej pomijając fakt kilku mało istotnych "peszków".
Trasa PETARDA!!! Mnóstwo singli, szybkich zjazdów oraz sztywnych podjazdów. Dojechałam do mety jako 3 kobieta w Open kobiet😊

Udostępnij:
FaceBook

5W kwietniową niedzielę Wyścig Pięciu Jezior w Iławie zgromadził wielu fanów MTB. Trasa biegła w większości duktami leśnymi oraz drogami gruntowymi. To było bardzo dobre ściganie po malowniczych iławskich lasach wokół pięciu jezior z urokliwym przejazdem przez most nad jeziorem Radomno.
Beata wystartowała na dystansie średnim na 35,6 km meldując się na mecie z czasem 1:39:13 zajmując 1 miejsce OPEN wśród kobiet.
Organizacja imprezy- rewelacja!!!

Udostępnij:
FaceBook

4W sobotę 6 kwietnia w czwartej edycji Wyścigu Kołodziej Cube MTB Pelplin w miejscowości Rajkowy wystartowało około 280 osób. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach: mini ok 25 km oraz maxi ok 45 km. Beata wystartowała na dystansie mini i ukończyła wyścig z czasem 1:26:07. Zajęła 4 miejsce OPEN oraz 1 miejsce w kategorii.
„Pierwszy w tym sezonie start w Rajkowach okazał się wyśmienitym wyborem. Znakomita organizacja, świetnie oznakowana trasa oraz doskonała atmosfera sprawiły, że super się bawiłam!”
Podziękowania dla organizatorów: Pelplińskiego Centrum Sportu oraz Klubu Aktywnego Pelpliniaka za wysiłek i zaangażowanie jakie zostało włożone w perfekcyjne zorganizowanie maratonu.

Udostępnij:
FaceBook

patronat medialnyMiło nad poinformować, że patronat medialny nad VI Pasłęckim MTB Maratonem, po raz kolejny objął GŁOS PASŁĘKA: www.glospasleka.pl oraz RADIO ESKA.


W tym roku będziecie mogli przeczytać o naszej sportowej imprezie w gazecie DZIENNIK ELBLĄSKI.

Udostępnij:
FaceBook

dre Miło nam poinformować, że kolejny raz sponsorem naszego maratonu będzie firma DRE - drzwi dobrych wnętrz - www.dre.pl

Udostępnij:
FaceBook

kw 2W sobotę 29.09.2018 r. pojechaliśmy w trzyosobowym składzie: Beata, Tomek oraz Marcin do Kwidzyna na Maraton Rowerowy Vienna Life Lang Team.
Tradycyjnie jak co roku w Kwidzynie organizacja oraz oprawa zasługuje na 6 z plusem. Niesamowita atmosfera w miasteczku zawodów usytuowanym przy tajemniczym zamku dała nam kolejną porcję radości.

Udostępnij:
FaceBook

bytow01W słoneczną niedzielę po raz kolejny postanowiliśmy pościgać się na kaszubskich asfaltach. Orlen Wyścig Niepodległości to kolejna szosowa impreza, zorganizowana przez Lang Team w Bytowie. O godzinie 11.00 Beata i Piotrek ruszyli na 73 km interwałową trasę. Beti tradycyjnie zameldowała się na pudle zajmując 2 miejsce w K3. Piotrek zabrał się w kilkunastoosobową grupę którą w dobrym tempie pokonała piękne kaszubskie drogi. Świetna kolarska atmosfera i perfekcyjna organizacja dały nam dużo radości i obietnicę że wrócimy tam za rok.

Udostępnij:
FaceBook

5W sobotę do Szpęgawska, niedaleko Starogardu Gdańskiego, na VI MTB Maraton Kociewie Szlakiem pojechała Zuzia. W drodze na miejsce wyścigu pogoda była lekko niepokojąca, ale wszystko na szczęście przeszło bokiem... Organizacja samego miejsca startu, małego miasteczka zawodów oraz biura to pierwsza klasa!
Znalazł się nawet serwis rowerowy, który jeszcze przed wyścigiem zdążył wyregulować przednią przerzutkę w rowerze, inaczej mogło być różnie.

Udostępnij:
FaceBook