Udostępnij:
FaceBook

dre Miło nam poinformować, że kolejny raz sponsorem naszego maratonu będzie firma DRE - drzwi dobrych wnętrz - www.dre.pl

Udostępnij:
FaceBook

kw 2W sobotę 29.09.2018 r. pojechaliśmy w trzyosobowym składzie: Beata, Tomek oraz Marcin do Kwidzyna na Maraton Rowerowy Vienna Life Lang Team.
Tradycyjnie jak co roku w Kwidzynie organizacja oraz oprawa zasługuje na 6 z plusem. Niesamowita atmosfera w miasteczku zawodów usytuowanym przy tajemniczym zamku dała nam kolejną porcję radości.

Udostępnij:
FaceBook

bytow01W słoneczną niedzielę po raz kolejny postanowiliśmy pościgać się na kaszubskich asfaltach. Orlen Wyścig Niepodległości to kolejna szosowa impreza, zorganizowana przez Lang Team w Bytowie. O godzinie 11.00 Beata i Piotrek ruszyli na 73 km interwałową trasę. Beti tradycyjnie zameldowała się na pudle zajmując 2 miejsce w K3. Piotrek zabrał się w kilkunastoosobową grupę którą w dobrym tempie pokonała piękne kaszubskie drogi. Świetna kolarska atmosfera i perfekcyjna organizacja dały nam dużo radości i obietnicę że wrócimy tam za rok.

Udostępnij:
FaceBook

5W sobotę do Szpęgawska, niedaleko Starogardu Gdańskiego, na VI MTB Maraton Kociewie Szlakiem pojechała Zuzia. W drodze na miejsce wyścigu pogoda była lekko niepokojąca, ale wszystko na szczęście przeszło bokiem... Organizacja samego miejsca startu, małego miasteczka zawodów oraz biura to pierwsza klasa!
Znalazł się nawet serwis rowerowy, który jeszcze przed wyścigiem zdążył wyregulować przednią przerzutkę w rowerze, inaczej mogło być różnie.

Udostępnij:
FaceBook